Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia

Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia

Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia

,
 • Miasto

  Kraków

 • Adres

  Al. 29 Listopada 178A | Kobierzyńska 183 | Wł. Żeleńskiego 86
  31-236 | 30-386 | 31-353 Kraków

 • Województwo

  małopolskie

Świadczymy usługi w zakresie rehabilitacji i osteopatii w Krakowie, naszą specjalnością jest m.in. rehabilitacja ortopedyczna, pourazowa, pooperacyjna, po rekonstrukcjach, artroskopii i endoprotezach oraz psychosomatyka.

Dzięki dużemu zespołowi terapeutów, o zróżnicowanym zakresie obszarów leczenia, możemy zaoferować Państwu specjalistyczne terapie pozwalające uwolnić się od wielu dolegliwości. Jeżeli masz problem, którego nie udało się do tej pory rozwiązać, zapraszamy do nas.

W Centrum Rehabilitacji Fizjoter rehabilitację przeprowadzaną zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, przygotowując dedykowany plan leczenia, aby osiągnąć zadowalające efekty w jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest maksymalne skrócenie czasu potrzebnego do zakończenia leczenia i pełnego powrotu pacjenta do zdrowia.

W trakcie leczenia monitorujemy metody postępowania terapeutycznego, aby w odpowiednim czasie np. zmienić sposób działania na przynoszący lepsze efekty.

Rehabilitacja

Kreujemy nowy wymiar leczenia: wykorzystujemy nowoczesne, a zarazem sprawdzone i efektywne metody terapeutyczne. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów. Proponujemy fizjoterapię w szerokim zakresie: oferujemy kompleksowe rozwiązania m.in. techniki osteopatyczne, terapię wisceralną, terapię na wegetatywnym układzie nerwowym.

Nasze terapie charakteryzuje wysoka skuteczność: dzięki połączeniu doświadczenia naszych specjalistów, innowacyjnego sprzętu ze sprawdzonymi metodami terapeutycznymi, nasza rehabilitacja przynosi bardzo dobre efekty.

Nasz zespół tworzony jest przez najlepszych specjalistów z szerokim doświadczeniem: m.in. fizjoterapii, osteopatii oraz ortopedii. Są to nieprzypadkowe osoby, których doświadczenie i techniki pracy pozwalają się uzupełniać a tym samym kompleksowo świadczyć wysokiej jakości usługi.

Pragniemy pomóc Ci powrócić do zdrowia i pełnej sprawności w możliwie jak najkrótszym czasie. Pozwól, abyśmy zadbali nie tylko o Twoje zdrowie, ale także samopoczucie, które jest dla nas niezwykle ważne. Jako zwolennicy nowoczesnego podejścia do leczenia, proponujemy kompleksowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Centrum Rehabilitacji Fizjoter w Krakowie to wykwalifikowani specjaliści, zaawansowana oraz innowacyjna aparatura medyczna, efektywne terapie lecznicze, a przede wszystkim pełne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy.

Jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych gabinetów na teranie Małopolski. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenie takie jak TECAR (Indiba, Winback), fala uderzeniowa (również tzw. bezbolesna skupiona fala FSWT), SIS (Super Inductive System – Super Indukcyjna Stymulacja), ultrasonografy (USG – które wykorzystujemy w diagnostyce fizjoterapeutycznej, SONOFEEDBACKu oraz wiele więcej – wszystko po to by terapia była najskuteczniejsza i najkrótsza przy zachowaniu najlepszego efektu.

Techniki pracy

Świadomie w swoich terapiach wykorzystujemy możliwości jakie dają urządzenia m.in. fizykoterapii nowej generacji, takie jak Indiba, Winback, SIS (Super Inductive System – Super Indukcyjna Stymulacja), Fala uderzeniowa, Laser wysokoenergetyczny, USG w diagnostyce, oraz narzędzia wspierające terapię m.in. suche igłowanie, pinoterapia, toolsy itp. Mamy świadomość, iż łączenie tych narzędzi z dobrą terapią manualną i szeroką wiedzą osteopatyczną pozwala nam osiągać najlepsze wyniki.

Terapeuci

Agnieszka Szczerbowska – współzałożycielka firmy, odpowiada za bezpośredni kontakt z kluczowymi klientami oraz osobiście nadzoruje pracę zespołu fizjoterapeutycznego, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży rehabilitacyjnej, specjalizując się w rehabilitacji ręki, barku oraz terapii manualnej. Skutecznie leczy naszych Pacjentów wspierając cały zespół swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest certyfikowanym terapeutą INDIBA Activ odpowiada za wdrożenie i wykorzystanie nowych technologii w leczeniu.

Wioletta Plewa (Wioleta Rosa) – Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie studentka czwartego roku Akademii Osteopatii. Wiedzę teoretyczną pogłębia również na wielu szkoleniach i kursach. W swojej pracy ceni otwartość.

Agnieszka Łoś – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na wydziale rehabilitacji ruchowej, studentka piątego roku osteopatii. Dzięki pasji, zaangażowaniu i holistycznemu podejściu dąży do skutecznego rozwiązania problemów narządu ruchu.

Marcin Sitarz – ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje umiejętności praktyczne doskonalił w wielu placówkach służby zdrowia oraz w prywatnej praktyce. Wiedzę teoretyczną pogłębia dzięki szeregowi szkoleń, kursów oraz samokształceniu. W swojej pracy patrzy na schorzenia globalnie, stosując indywidualne podejście.

Doświadczenie z biegaczami

Posiadamy duże doświadczenie z osobami biegającymi na różnym poziomie zaawansowania. W pracy wykorzystujemy przygotowane i ciągle udoskonalane (z racji wdrażania nowych technologii) protokoły postępowania, w celu przygotowania do maratonów, półmaratonów oraz leczenia kontuzji. Celem naszego działania jest zapobieganie kontuzjom oraz ewentualnie (jeśli wystąpią) ich leczenie.

Leczone choroby

 • dolegliwości żołądkowo-jelitowe (m.in. terapia wisceralna)
 • ból kolana (m.in. kolano skoczka), skręcenie kolana, bóle z przetrenowania, zapalenie rozcięgna podeszwowego (pięta biegacza), przeciążenie łydki, zapalenie ścięgna Achillesa, nadwyrężenie przywodzicieli nóg
 • kontuzje mięśnia dwugłowego uda, urazy stawu skokowego, zapalenie okostnej kości piszczelowej, nadmierne napięcie w obrębie pasma biodrowo-piszczelowego, bóle kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego
 • naciągnięcie mięśni brzuchatego łydki, płaszczkowatego i podeszwowego, ból piszczeli, przykurcze i brak równowagi między przednimi i tylnymi mięśniami, bóle barku, problemy stawów skroniowo-żuchwowych, bóle głowy
potrzebujesz pomocy

Informacje kontaktowe

pl_PLPolish