ODNOVA DLA CIEBIE

Odnova dla Ciebie

Odnova dla Ciebie

,
 • Miasto

  Kartuzy

 • Adres

  ul. Bielińskiego 6 lok.2
  83-300 Kartuzy

 • Województwo

  pomorskie

ODNOVA DLA CIEBIE to ośrodek rehabilitacji i bioregeneracji. Prowadzona przez nas placówka, jest przychodnią. Posiadamy szeroki wachlarz zabiegów fizykalnych dla sportowców w fazie treningu, a także dla tych, którzy z powodu urazu czy kontuzji zmuszeni są tymczasowo zaniechać treningów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów, którzy dzięki nowoczesnemu sprzętowi są w stanie nie tylko pomóc przeciwbólowo i przeciwzapalnie, ale również służą pomocą przy zwiększeniu i poprawie kondycji. Posiadamy również w swej kadrze dietetyka oraz psychologa.

Zdrowie psychiczne oraz pozytywne nastawienie ma wielkie znaczenie w wynikach biegacza. Psycholog stymuluje motywację, pracując na mocnych stronach biegacza wspiera cele i reguluje stan emocjonalny. Dietetyk służy pomocą w weryfikacji masy ciała sportowca, a także w ustaleniu odpowiednio dopasowanej diety do potrzeb biegacza.

Posiadamy komorę hiperbaryczną, która znacząco wpływa na poprawę wymiany gazowej w organizmie. Wspomaga proces regeneracji i odbudowy na poziomie komórkowym. Mamy również kriokomorę która wspiera układ stawowo-kostny. Zmniejsza stany zapalne stawów i przyspiesza metabolizm tkanek. Usprawnia reakcję naczynioruchową.

Nasi specjaliści:

Żanetta Walczak – fizjoterapeutka z pasją, doskonały praktyk. W wolnym czasie podróżuje, poznaje kultury świata a tajemnice ich medycyny włącza do swojej pracy.

Konrad Janicki – fizjoterapeuta nowych technologii, odważnie wdraża nowinki światowych dokonań medycznych na grunt rodzimy. Jego hobby to świat kotów, które stale poznaje, przygarnia i hoduje.

Paulina Wieczorek – dietetyk o holistycznym podejściu do człowieka, swoimi poglądami na dietę idealnie dopełnia świat Odnovy dla Ciebie. Potrafi doskonale balansować między intensywnym światem sportu a spokojnym relaksem na co dzień.

Mirka Spaleniak-Jurkowska – współwłaścicielka przychodni, psycholog, psychotraumatolog. Od zawsze zainteresowana psychosomatyką, która dobitnie ujawnia się w życiu sportowym. Terapeutycznie opiera się na nurcie poznawczo-behawioralnym i śmiało czerpie z psychologii pozytywnej. Po pracy z ludźmi odpoczywa w ogrodzie, spaceruje w lesie lub pływa w jeziorze.

Justyna Stencel – zaangażowana w odnowę biologiczną terapeutka, która o terapiach biologicznych wie wszystko. Prywatnie zajęta mama i żona, w wolnym czasie relaksuje się przy budowie własnego domu.

Dr Ryszard Jurkowski – współwłaściciel przychodni, który zarządza i administruje placówką na co dzień. Jego pasją są zajęcia dla studentów i wykładowców, szczególnie branży medycznej. Jest fanem technologii VR, relaks dają mu książki i filmy SF.

Leczone choroby

 • entezopatia
 • kontuzje
 • przyspieszanie procesu regeneracji po zabiegu (komora hiperbaryczna)
 • bóle kręgosłupa, bóle stawów, leczenie ostrogi piętowej, choroby tkanki łącznej
 • porażenie nerwów i redikulopatie, postcovid, przyspieszenie procesu gojenia się, leczenie stanów zapalnych stawów, profilaktyka (ochrona) układu oddechowego
potrzebujesz pomocy

Informacje kontaktowe

pl_PLPolish