Trinity Triathlon | Sebastian Gajewski

Sebastian Gajewski

Sebastian Gajewski

, Trener
 • Miasto

  Gdańsk

 • Adres

  ul. Krasickiego 9 m36
  80-515 Gdańsk

 • Województwo

  mazowieckie

Cześć!

Nazywam się Sebastian Gajewski. Jestem magistrem wychowania fizycznego, trenerem UEFA A – piłka nożna, instruktorem pływania oraz triathlonu. Ukończyłem wiele kursów organizowanych przez związki sportowe.

Posiadam aktualną licencję zawodnika triathlonu i uczestniczę w zawodach triathlonowych, duatahlonowych oraz biegowych, jestem podopiecznym trenera kadry narodowej triathlonu Tomasza Kowalskiego oraz zawodnikiem jednego z najlepszych klubów triathlonowych w Polsce – TRINERGY.

W każdym sezonie uczestniczę w kilkunastu imprezach biegowych i triathlonowych w Polsce. Zajmuję czołowe miejsca w zawodach triathlonowych w AG.

Moje wyniki:
5km – 18:57
10km – 40:37
15km – 1:05:23
21km – 1:30:12
42km – 3:30:15

Biegam w zawodach biegowych tylko w ramach przygotowań do triathlonu i nigdy specjalnie się pod te zawody nie przygotowuję.

Triathlon:
Ironman – 10:29:24 – II
½ Ironman –  4:43:00
¼ Ironman – 2:10:32
1/8 Ironman – 1:04:21

Swoją działalność trenerską rozpocząłem w roku 2021. Jestem w fazie budowy drużyny. Dopiero nadchodzący sezon pokaże jak przygotowani są moi podopieczni.

Pracuję na programie Training Peaks. Moi zwodnicy otrzymują bezpłatny dostęp do platformy, z którą łączą swoje urządzenia pomiarowe. Otrzymują dostęp z hasłem do strony internetowej, na której znajdują się filmy i ćwiczenia. Komunikacja odbywa się praktycznie non stop poprzez aplikację, mail, telefon, Teams. Każdy podopieczny zaopatrywany jest w powitalne pudełko w którym znajdują się: koszulka techniczna NB TRINITY, BUUF TRINITY, CZAPKĘ TRUCKER TRINITY, NAKLEJKI TRINITY, SMYCZ TRINITY. Wszystko zapakowane jest w eleganckie pudełko, które jest wysyłane do zawodnika. Nie podpisujemy żadnych umów, zawodnik lub trener decyduje, w którym momencie zakończyć współpracę. Relacja trener-zawodnik oparta jest na zaufaniu, celach sportowych i pełnej świadomości. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Każdą współpracę z zawodnikiem rozpoczynam od konsultacji face-to-face. Na samym początku spotykamy się lub łączymy. Robię wywiad, nakreślamy zasady współpracy, cele, wypełniamy ankietę zawodnika.

Istnieje również możliwość konsultacji techniki biegowej, techniki pływania za pomocą wideo. Zawodnik wysyła film ze swoim biegiem lub pływaniem i na podstawie tego materiału dobieramy ćwiczenia pod konkretne braki techniczne.

Chcesz dołączyć do drużyny TRINITY? Zapraszam Cię do kontaktu!

Zrzut planu treningowego w aplikacji Traning Peaks
Zrzut planu treningowego w aplikacji Traning Peaks

Zrzut planu treningowego w aplikacji Traning Peaks
Zrzut planu treningowego w aplikacji Traning Peaks

potrzebujesz pomocy

Informacje kontaktowe